Crypto Lawyer postrzega przychodzące krzesło SEC jako wygraną dla Bitcoin, a nie XRP

16. Januar 2021 Aus Von admin

Jake Chervinsky uważa, że ​​nowy przewodniczący SEC będzie zwolennikiem Bitcoin.

Zatwierdzenie Bitcoin Pro będzie bardziej prawdopodobne po powołaniu Genslera.

Ripple jest nadal zagrożony przez SEC

Chcieć wiedzieć więcej? Dołącz do naszej grupy Telegram i otrzymuj sygnały handlowe, bezpłatny kurs handlu i codzienną komunikację z fanami kryptowalut!

Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Radca prawny ds. Finansów i współprzewodniczący grupy DeFi w Blockchain Association, Jake Chervinsky, uważa, że ​​wprowadzenie Gary’ego Genslera jako nowego przewodniczącego SEC będzie pozytywnym krokiem dla Bitcoina w perspektywie długoterminowej.

SEC staje się Pro-Bitcoin

Przemawiając na Twitterze, Chervinsky skomentował, co jego zdaniem stałoby się, gdyby Gensler został przewodniczącym SEC. Prawnik wyjaśnia, że ​​wierzy, że Gensler będzie prowadził politykę na korzyść Bitcoina.

Powszechnie wiadomo, że nowo wybrany prezydent Joe Biden mianuje Geslera na stanowisko przewodniczącego SEC. Ruch, który prawdopodobnie uspokoiłby społeczność kryptowalut.

Bitcoin dobry, zły Ripple?

Gensler ma pozytywne nastawienie do kryptowalut i przyjęcia blockchaina, posuwając się nawet do nazwania Bitcoin nowoczesną formą złota. Znany jest również z prowadzenia kursów dotyczących technologii blockchain i Bitcoin na MIT.

Chervinsky skomentował potencjalne powołanie Genslera, dodając, że Gensler „głęboko rozumie kryptowaluty i od lat mocno wspiera Bitcoin”.

Ponadto Chervinsky uważa, że ​​nominacja spowoduje zmianę polityki na korzyść funduszu wymiany bitcoinów (ETF) .

Gensler stwierdził również wcześniej, że istnieją mocne argumenty przemawiające za tym, że XRP jest zabezpieczeniem, co może oznaczać, że obecne nieszczęścia i niedawne zarzuty postawione Ripple przez SEC pozostaną.

Kontynuując proces myślowy, Chervinsky wyjaśnił, że Gensler mógł zmienić zdanie na temat XRP działającego jako zabezpieczenie. Jednak szanse, że nadchodzący przewodniczący (który nie był obecny przy śledztwie) cofnął decyzję SEC, byłyby mało prawdopodobne.